PODZIEL SIĘ

Organizacja ślubu to duże przedsięwzięcie dla młodej pary. Oprócz wyboru terminu, sali, tortu i menu weselnego, trzeba również zastanowić się, kogo na nie zaprosić. Jeśli wesele jest organizowane z dużym rozmachem, wówczas jest możliwość zaproszenia większej liczby gości, bez wyrzutów sumienia, że ktoś zostanie pominięty. Jeśli jednak jest to bardziej kameralna uroczystość, wtedy stworzenie listy uczestników przysparza nieco więcej trudności. Wówczas otrzymanie zaproszenia świadczy o tym, że jest się osobą dla nowożeńców bardzo bliską i ważną. Nic zatem dziwnego, że gość obdarzony takim zaufaniem i szacunkiem, chciałby odwdzięczyć się wyszukanym prezentem.

Kreatywne pomysły na prezent ślubny – co zachwyci młodą parę

Nie chcąc iść na łatwiznę, trzeba nieco wytężyć umysł, by nie tylko zaskoczyć nowożeńców, ale i podarować coś, co im się przyda na nowej drodze życia. Coraz częściej państwo młodzi decydują się na listę prezentów. Jest to o tyle wygodne, że ma się pewność, że podarunek z pewnością nie będzie zalegał w szafie nieużywany. Jeśli jednak takiej listy nie ma, nawet te najczęściej wybierane prezenty nie muszą być nudne. Ciekawym rozwiązaniem będzie wykonanie takiego upominku samodzielnie, nawet planując wręczyć jedynie gotówkę. Taki pomysł na prezent ślubny z pewnością będzie niebanalny i większa jest pewność, że się nie powtórzy wielokrotnie. Może nim być własnoręcznie wykonane:

  • drzewko, które zamiast liści będzie mieć gotówkę
  • tort wykonany z ruloników z banknotów
  • las w szkle
  • obraz z wyhaftowanymi imionami nowożeńców
  • świeczki ozdobione fotografiami
  • poszewki na poduszki z haftowanymi wzorami

Wykonanie takich prezentów wymaga pewnych zdolności manualnych i przede wszystkim zaangażowania, ale nie jest trudne. Zapewnia niepowtarzalność, a podarunek stworzony własnymi rękami z pewnością wzbudzi podziw. Poświęcając swój czas na przygotowanie nietuzinkowego prezentu, zamiast kupić gotowy, świadczy o tym, jak bardzo ważne było dla osoby zaproszonej uczestniczenie w tym ważnym dla pary młodej dniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here