PODZIEL SIĘ

Moskitiery okienne i balkonowe to bardzo prosty sposób na zabezpieczenie domu przed komarami oraz innymi owadami, które zwłaszcza w okresie wiosenno-letnim mogą być dla wielu osób bardzo uciążliwe. W końcu ze względu na wyższe temperatury, praktycznie w ciągu całego dnia, a niekiedy również w nocy mamy otwarte okna, prze które przedostają się różnego rodzaju insektycydy. Zaopatrując się w wyżej wspomniane akcesoria, zadbamy o odpowiedni poziom ochrony przed nimi.

Moskitiery to tak naprawdę specjalne siatki, które w zależności od wybranego rodzaju instalowane są w otworach okiennych lub drzwiowych. Ze względu na ich dużą różnorodność istnieje możliwość ich dopasowania nie tylko pod względem kształtu oraz wymiarów, ale także i pod kątem zarówno funkcji, jak u typu otworu, w którym mają zostać zamontowane. Pozwala to na idealny dobór produktu zgodnie z jego przeznaczeniem. Warto podkreślić, że zastosowanie omawianych rozwiązań w żaden sposób nie zakłóca pracy rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Dodatkowo nie ograniczają widoczności w świetle okna.

Nowoczesne moskitiery balkonowe i okienne, dzięki wykorzystanym technologiom, są lekkimi akcesoriami, które wyróżniają się nie tylko prostotą pod względem montażu, ale także i w zakresie utrzymania ich w czystości. Ten sprawdzony wynalazek od lat cieszy się na rynku niesłabnącym zainteresowaniem, tym bardziej że wiąże się z niewielkim kosztem zakupu. Łączą w sobie skuteczną ochronę z eleganckim wyglądem, dzięki czemu możemy się cieszyć ze spędzania wieczorów przy otwartym oknie, które są wolne od komarów i ukąszeń. Bez większych problemów można je również dopasować zarówno pod kątem kolorów, jak i designu, dzięki czemu idealnie wkomponują się w aranżację każdego pomieszczenia/mieszkania.

Najczęściej występujące na rynku rodzaje moskitier, które dostępne są również w szerokiej ofercie firmy Anwis

Moskitiera ramkowa to akcesorium, które przy pomocy bezinwazyjnych uchwytów obrotowych, można zamontować do futryny, dzięki czemu doskonale sprawdza się w przypadku tych okien, które otwierane są wyłącznie po to, aby zapewniać cyrkulację powietrza.

Moskitiera rolowana tzw. okienna i drzwiowa, montowana jest za pomocą zawiasów do futryny drzwiowej lub fasady budynku. Została wyposażona w specjalne uchwyty do otwierania, jak również magnesy, które trzymają ją w pozycji zamkniętej, stąd też zaleca się jej stosowanie zarówno w przypadku okien, jak i drzwi balkonowych.

Moskitiera rolowana pozioma lub pionowa stanowi doskonałe rozwiązanie w przypadku nie tylko okna oraz drzwi balkonowych, ale także i drzwi tarasowych. Siatka takiej moskitiery po rozwinięciu mocowana jest do zaczepów znajdujących się w prowadnicy lub specjalnej listwy hakowej. W ten sposób mamy możliwość płynnego nawoju w kasecie bez obaw o jej uszkodzenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here