PODZIEL SIĘ

Gdy poruszamy zagadnienie: w czym zabrać dziecko na spacer, należy rozważyć oczywiście wybór odpowiedniego środka transportu. Przyjrzyjmy się temu, jak problem ten proponuje rozwiązać firma Quinny – uznany producent wózków spacerowych.

Małe dzieci wożone są najczęściej w wózkach-gondolach. Wózki spacerowe Quinny tworzone są z myślą o większych dzieciach, które potrafią już siedzieć. Zazwyczaj z takich wózków korzysta się od 7-8 miesiąca życia.

Wózek można mieć pożyczony, używany lub nowy. Ważne jest jednak to, aby był komfortowy dla dziecka. Na pewno nigdy nie należy kupować wózka na pokaz. Takie sprzęty nie są użyteczne i funkcjonalne. A przecież najważniejsze jest, aby rodzic nie miał problemów z obsługą wózka. W przypadku modeli funkcjonalnych nie będzie z tym problemów. Należy starannie przemyśleć inwestycję w wózek. Jeżeli dokonamy dobrego wyboru, można będzie cieszyć się z możliwości wychodzenia na spacer z dzieckiem w wózku, który prowadziło się będzie z prawdziwą przyjemnością.

Wózki spacerowe Quinny do kupienia na:  https://techsat24.pl/_blog/wozki-quinny-kolekcja-2017

Wózki spacerowe Quinny  są zdecydowanie najwygodniejszym sposobem transportu dziecka podczas długich spacerów. Jest to rozwiązanie komfortowe zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Maluch siedzi wygodnie, a rodzic dobrze wie, ze nic złego maluchowi nie grozi w związku z tym, że znajduje się w bezpiecznym miejscu. Wózki spacerowe Quinny są o tyle dobrym rozwiązaniem, że pozwalają maluchowi obserwować otaczający go świat. Będzie to dla dziecka miła odmiana po jeżdżeniu w gondoli, w której widział jedynie twarz mamy oraz niebo. Spacer w spacerówce będzie idealnie stymulował rozwój dziecka.

Wybierając wózek tego typu, warto zwrócić uwagę, aby jego oparcie można było rozłożyć do pozycji leżącej, co pozwoli dziecku wygodnie spać. Często bowiem zdarza się, że maluch zmęczy się wrażeniami, jakie miały miejsce podczas spaceru i po prostu zaśnie. Na pewno będzie mu się spało wygodniej, jeżeli wózek będzie posiadał opcje rozkładania oparcia. Dziecko będzie mogło wtedy spać w pozycji leżącej, a nie siedzącej.

Mając do dyspozycji dobry wózek spacerowy, codzienne spacery z dzieckiem staną się przyjemnością.

Materiał przygotował sklep internetowy Techsat24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here