PODZIEL SIĘ

Mogłoby się wydawać, że w branży gastronomicznej nie ma miejsca na nowe technologie konstruowania naczyń. W końcu wszystko to, z czego korzystamy dziś, wydaje się dobre i optymalnie skrojone. Czy jest tak na pewno? Z tym stwierdzeniem na pewno nie zgodziłyby się osoby, które zaznaczają wiele problemów użytkowych z tradycyjnymi garnkami. Ich zbytnie nagrzewanie się, łatwość przypalania dań i brak ergonomicznego kształtu potrafią irytować. W niniejszym artykule bierzemy na tapet garnki i pokrywki od Zwieger – wskazujemy, dlaczego te produkty mają bardzo duży potencjał.

Innowacje od Zwieger, czyli przydatne garnki dla każdego

Czy naczynia kuchenne mogą być innowacyjne? Zdecydowanie tak, czego przykładem są garnki Zwieger. Wyróżniają się swoją innowacyjną konstrukcją. Niektóre modele posiadają potrójne dno, co sprawia, że ciepło jest równomiernie rozprowadzane, eliminując „gorące punkty” na dnie garnka. Solidne wykonanie ze stali nierdzewnej ułatwia czyszczenie wnętrza oraz redukuje ryzyko rozwoju korozji. Dzięki wyprofilowanemu spodowi naczynia potrawy nie przywierają do dna, co ułatwia zarówno gotowanie, jak i zmywanie. Po posiłku nie trzeba tracić czasu na niepotrzebne wycieranie i szorowanie czarnych plam, które byłyby fragmentami zwęglonego jedzenia. Ważną cechą użytkową tych produktów jest ich uniwersalność, kompaktowy kształt i dostępność wielu rodzajów. Nadają się one zarówno do użytkowania w kuchenkach indukcyjnych, jak i tych zasilanych konwencjonalnym paliwem. Wśród poszczególnych kategorii garnków wyróżnić można:

  • wykonane ze stali nierdzewnej,
  • sporządzone z aluminium o wzmocnionym dnie,
  • dostępne w zestawach – także z akcesoriami kuchennymi,
  • rondle, garnki wysokie czy szerokie garnki z pokrywą.

Jeden garnek do wielu zadań gastronomicznych

Produkty Zwiegler to kuchenne narzędzia wielofunkcyjne. Dzięki nim możesz gotować, smażyć, dusić, gotować na parze – do woli, w zależności od pomysłu. To również duża oszczędność miejsca w kuchni, a jednocześnie możliwość przygotowywania różnorodnych potraw bez konieczności inwestowania w specjalistyczne naczynia. Nie trzeba się martwić o to, że garnki nie zmieszczą się w szafce. Wiele z nich ma konstrukcję modułową, co pozwala na ich składanie, a następnie wygodne składowanie i to nawet w niewielkiej przestrzeni. Można zatem stwierdzić, iż rewolucyjne podejście producenta skupia się na dwóch obszarach – stworzeniu efektywnych narzędzi dla kucharzy (także tych domorosłych) oraz zapewnieniu pełnej wygody gotowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here