PODZIEL SIĘ

Stan naszego uzębienia jest bardzo ważny, bo determinuje on to, jak postrzegają nas inni ludzie. Jeżeli nasze zęby są kompletne i zadbane, to automatycznie zapunktujemy u naszego rozmówcy i przeciwnie, jeżeli nie mamy się pod tym względem czym pochwalić, to od razu pomyśli on, że jesteśmy ludźmi nie dbającymi o siebie i niegodnymi zaufania. Ma to olbrzymie znaczenie na przykład przy poszukiwaniu nowej pracy lub na randce z partnerem.

Dlatego tak ważne jest, by regularnie dbać o swoje zęby, czyścić je i pielęgnować, a także udawać się na wizyty kontrolne do dentysty co najmniej raz w roku. Co jednak zrobić, gdy już w tym momencie nasze uzębienie jest niekompletne? Czy jest z takiej sytuacji jakieś wyjście? Oczywiście, że jest – możemy bowiem wstawić naprawdę naturalnie wyglądające implanty zębowe.

Reklama: sprawdź zabiegi na stomatologia-impla.pl/implanty/

Takie implanty, które zastępują naturalnego zęba, którego nam brak, są dobierane w ten sposób pod względem kształtu i koloru, że jest to praktycznie nie do odróżnienia dla kogoś z zewnątrz. Dodatkowo, o takie implanty dba się naprawdę prosto, bo myje się je zupełnie identycznie jak pozostałe zęby – przy użyciu szczotki i pasty. Niepotrzebne są więc żadne specjalistyczne zabiegi pielęgnacyjne.

Rozwijająca się stomatologia doprowadziła też do tego, że obecnie stosowane implanty są tak wytrzymałe, że nie ma praktycznie żadnej możliwości, by wypadły, przekręciły się lub obluzowały. Możemy więc jeść i śmiać się bez żadnych obaw, zupełnie tak samo, gdybyśmy mieli wszystkie naturalne zęby. Są one bowiem wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa, a do tego wkręcane bezpośrednio do kości szczęki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here