PODZIEL SIĘ

Prowadząc agencję ubezpieczeń i mając do współpracy kilka czy kilkanaście towarzystw ubezpieczeniowych warto pomóc sobie w poszukiwaniu super ofert. Tego właśnie oczekuje klient, dlatego trzeba mu dać to, co dla niego jest najlepsze. Rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i bardzo skutecznie szukać polis będzie agentbot, czyli sztuczna inteligencja. Obecnie nie znajdziemy lepszego rozwiązania dla siebie. 

Dzięki sztucznej inteligencji

  • zaoszczędzimy czas swój i klienta,
  • otrzymamy najlepsze oferta zadowalające klienta.
  • obsłużymy w tym samym czasie więcej klientów.
  • zwiększą się nasze zyski.

Agentbot ma same zalety, dlatego małe, średnie i duże agencje korzystają z tego rozwiązania, na co dzień. W ten sposób zyskują nowych klientów. Dla klienta czas oczekiwania na wyszukiwanie ofert ma znaczenie. Ma kilkanaście minut i w tym czasie chciałby mieć pozałatwiane wszystkie sprawy. To, dlatego my musimy mu to wszystko przygotować. W ten sposób będzie chciał dalej korzystać z naszych ofert, co oznacza, że zarobimy na swojej firmie jeszcze więcej.

Jak działa agentbot

Działa bardzo szybko, czyli jeśli wpiszemy dane samochodu to w kilka sekund otrzymamy odpowiedź o ofertach, które są do niego dopasowane. Sztuczna inteligencja cały czas się uczy, co oznacza, że zawsze jest na bieżąco z ofertami, które się pojawiają. Żadna ciekawa promocyjna oferta dla klienta nie ominie tego programu, dlatego warto jak najszybciej zacząć się nim interesować. Tam gdzie w ofercie agencji znajduje się kilkanaście różnych towarzystw ubezpieczeniowych poszukiwania każdego z osobna i analiza ofert zajmie wieki. Klient szybko się zniechęci do tego i nie będzie chciał więcej do nas przychodzić. Warto, zatem stosować coś, z czego korzysta konkurencja, a wtedy zyskamy na tym na pewno bardzo dużo.  Trzeba się cieszyć, że bardzo niskim kosztem można spróbować jak działa taki bot i wtedy na pewno się przekonamy do tego programu. Zyski, które z tego płyną są ogromne, dlatego nie ma sensu dłużej czekać tylko trzeba szybko się brać za to, co dla nas najlepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here