PODZIEL SIĘ

Modelowane i powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego to jeden ze sposobów na to, aby nie tylko wydobyć naturalne piękno, ale też aby nieco wspomóc naszą urodę. Zwłaszcza wtedy, gdy zauważymy, że kondycja naszych ust nie jest już tak dobra jak w przeszłości. Na czym polega modelowanie i powiększanie ust i czy warto zdecydować się na ten zabieg – przeczytacie poniżej.

Czy kwas hialuronowy jest bezpieczny dla zdrowia


Zabieg powiększania i modelowania ust za pomocą kwasu hialuronowego jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Kwas hialuronowy, który pełni rolę głównego budulca, jest substancją organiczną, naturalnie występującą w organizmie człowieka. Ze względu na to, że jest też coraz bardziej powszechnie stosowany, również jego cena staje się coraz bardziej przystępna.

Jaki efekt można uzyskać poprzez aplikację kwasu hialuronowego na usta


Najważniejszym aspektem zabiegu jest oczywiście powiększenie ust. Pełne usta dodają urody, powodują, że dotychczas ostre rysy łagodnieją, a twarz wydaje się szczuplejsza. W przypadku dużej części pań odczuwalny jest również odmładzający efekt, jaki uzyskujemy po powiększeniu i wymodelowaniu ust kwasem hialuronowym. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego szczególnie cenią sobie kobiety, które zmagają się asymetrią ust. Dzięki uważnemu wypełnieniu, usta staja się symetryczne, co może działać jedynie na korzyść urody. Kolejnym ciekawym efektem działania kwasu jest poprawienie czerwieni wargowej. To daje niesamowity komfort podkreślonych ust niezależnie od tego, czy udajemy się na basen, czy wstajemy właśnie nieumalowane z łóżka. Czerwień ust po kwasie hialuronowym jest głębsza, a usta są bardziej nawilżone.

Gdzie wykonać zabieg na usta z użyciem kwasu hialuronowego


Modelowanie i powiększanie ust należy wykonać w miejscu o sprawdzonych opiniach. Warto zasięgnąć opinii osób, które już korzystały z usług danego miejsca oraz sprawdzić, jakie opinie o wykonywanych w takim miejscu zabiegach znajdują się w Sieci. Mimo że sam zabieg jest bezpieczny, to jednak tylko wprawna ręka jest w stanie uzyskać taki efekt, o jakim nam chodziło. „Często nasze pacjentki trafiają do nas nie do końca usatysfakcjonowane zabiegami przeprowadzonymi przez niedoświadczonych fachowców. Bardzo ważne jest, aby z pacjentką rozmawiać o tym, jakie ma oczekiwania oraz jakiego efektu chciałaby uniknąć. Panie niezwykle różnią się od siebie preferencjami w kwestii docelowego wyglądu ich ust, dlatego nie ma jednego kształtu, który można byłoby uznać za standardowy. Liczy się elastyczność i umiejętność czytania ludzkich charakterów” – mówi specjalista z San-Medical, kliniki, która została okrzyknięta jedną z najlepszych w swojej dziedzinie. Rocznie obsługuje setki klientek. Ofertę możemy sprawdzić na stronie https://www.san-medical.pl/oferta/medycyna-estetyczna/modelowanie-powiekszanie-ust/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here