PODZIEL SIĘ

Nasza firma Iniekcja Krystaliczna pragnie podzielić się ze swoimi klientami sposobami na pozbycie się wilgoci z fundamentów wszelkiego rodzaju budynków. Od tego uporczywego problemu uwalniamy domy, lokale użyteczności publicznej i przestrzenie komercyjne. Często zdarza nam się pracować z zachowaniem najwyższych standardów ostrożności, gdy osuszanie ma dotyczyć obiektu o wartości historycznej. Jako że nadmierna ilość wilgoci prowadzi do wielu niekorzystnych zjawisk w obrębie całego budynku, warto jest zabezpieczyć się przed jej działaniem w miejscach, które są najbardziej podatne na zbieranie wody. Należą do nich z pewnością fundamenty. Odpowiednia izolacja powinna pojawić się już na etapie budowy domu. Izolacja starych fundamentów również ma sens – pozwala uchronić lub zatrzymać wiele niebezpiecznych procesów, jakie zachodzą w konstrukcji domu na skutek działania wilgoci.

Jak dokonać skutecznej izolacji starych fundamentów?

Izolowanie fundamentów jest zawsze prostsze na etapie budowy domu. W przypadku budynków, które już powstały, wykonanie izolacji staje się znacznie trudniejsze. Wszystko przez to, że aby dostać się do fundamentów, trzeba najczęściej wykonać podkop w piwnicy. Jeśli już uzyskamy taki dostęp, to wtedy nie ma przeszkód w wykonaniu izolacji pionowej. Problem pojawia się przy wykonaniu izolacji pionowej. W budynkach, które już zostały wybudowane, najczęściej nie obejdzie się bez tzw. iniekcji krystalicznej. To metoda osuszania ścian z wilgoci, która jest usuwana za pomocą specjalnej substancji wiążącej. Tworzy ona nierozpuszczalną zaporę, przez jaką woda nie jest przepuszczana. Dopiero wtedy możliwa jest efektywna izolacja pozioma starych fundamentów.

Co znajduje się w naszej ofercie?

Oferujemy Państwu przeprowadzania izolacji w budynkach każdego typu. Naszą specjalnością jest pozbywanie się wilgoci ze starych fundamentów, a także instalacja zabezpieczeń w budynkach nowo wznoszonych. Jesteśmy specjalistami w iniekcji krystalicznej, która stanowi trwała ochronę przed działaniem wody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here