PODZIEL SIĘ

Wiele osób żyje w błędnym przekonaniu, że postawienie dużej hali pochłania dużo czasu. Od pewnego czasu takie myślenie jest błędne. Dzięki nieustannie rozwijającej się technologii można zbudować halę magazynową, warsztatową, handlową lub produkcyjną w zaledwie kilka tygodni. Jest to możliwe dzięki gotowym modułom i elementom, które na miejsce budowy przyjeżdżają w całości.

Technologia, która zapewnia krótki czas realizacji

Technologia modułowa zapewnia bardzo szybki czas postawienia konstrukcji. Wykorzystuje się w niej gotowe elementy przygotowane w fabryce. Z zakresu tradycyjnych prac budowlanych na miejscu wykonywany jest jedynie fundament i zadaszenie. Hale systemowe opierają się na stalowej konstrukcji, złożonej z gotowych elementów. Szkielet jest zakotwiczony w fundamencie i obłożony również wcześniej przygotowanymi panelami. Istnieje możliwość realizacji hali na indywidualne zamówienie. Wtedy wszystko jest dopasowywane do zamysłu inwestora. Firma zajmuje się projektem, produkcją elementów oraz budową. Hale systemowe produkowane bezpośrednio pod klienta są polecane branżom, gdzie liczy się ergonomia i tym, które wymagają, aby spełnić pełne normy w związki z przechowywanymi tam towarami. Warto obserwować realizację takiego zamówienia na placu budowy. Postępy wykonywanych prac są widoczne z dnia na dzień, czego nie można powiedzieć o tradycyjnie budowanych halach.

Hala modułowa, którą tworzy się jeszcze szybciej

Dzięki gotowym projektom firmy Skeleton można znacznie przyspieszyć już i tak krótki czas budowy, Firma posiada w ofercie gotowe hale stalowe. A dokładniej gotowe projekty i elementy hal. Dzięki temu rozwiązaniu inwestor może zaoszczędzić na prawdę wiele czasu. Ze względu na bezpośredni dostęp do materiałów, ich cena także spada. Warto przejrzeć ofertę i zorientować się, czy firma posiada gotowy projekt o pożądanych wymiarach. Bez względu na to, że projekt jest „gotowcem”.

Jak wygląda trwałość takiej hali

Gotowe elementy i krótki czas realizacji nie wykluczają trwałości. Ocynkowanie elementów stalowych sprawia, że są w pełni odporne na warunki atmosferyczne, a cała budowla jest w pełni bezpieczna. Dodatkowym atutem jest możliwość rozmontowania konstrukcji i przeniesienia jej w inne miejsce. Daje to możliwość odsprzedaży hali przyszłości. Nie wywołuje to jednak konieczności sprzedaży działki, którą można będzie wykorzystać do innego typu działalności. Hale modułowe oferowane przez firmę Skeleton to najwyższa jakość w bardzo rozsądnych pieniądzach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here