PODZIEL SIĘ

Szukając miejsca na wakacyjny wyjazd często stawiamy wobec niego określone warunki – powinno być komfortowe, ładne oraz stwarzać możliwość spędzania czasu na różne sposoby. Takie właśnie są Mazury – kraina jezior, w której co roku zakochują się przybywający tam turyści. Oprócz wspaniałej przyrody Mazury posiadają unikatową kulturę i oferują wiele miejscowych atrakcji. Warta odkrycia jest również miejscowa kuchnia, która bazuje na rybach oraz zbiorach leśnych. Mazury to jedno z niewielu miejsca w Polsce, gdzie nadal uświadczymy terenów, które nie zostały naruszone ręką człowieka. Dla komfortowego pobytu w tym regionie potrzebny jest jednak odpowiednio wyposażony hotel nad jeziorem Mazury. Osobom szukając noclegu polecamy ofertę naszego hotelu.

Wyjątkowe położenie to wyjątkowa oferta

Nasz hotel znajduje się nad brzegiem jeziora Bełdany na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Taka lokalizacja zapewnia naszym gościom wprost doskonałe widoki. Tym bardziej, że codziennie mogą się oni przechadzać po naszym rozległym ogrodzie. Pobliskie tereny stwarzają idealne warunki do uprawiania różnych aktywności fizycznych. Mogą to być wycieczki piesze, rowerowe, a nawet rajdy po okolicznych lasach. Okazji do uprawiania sportu nie brakuje również w naszym obiekcie – dysponujemy salą fitness oraz halą do przeprowadzania rozgrywek sportów drużynowych. Jednak pobyt w Mazurskim Raju to atrakcje nie tylko na wodzie. Własny port zapewnia naszym klientom możliwość pływania łódką po jeziorze. Prowadzimy również wypożyczalnię sprzętu wodnego, a w niej rowerki wodne, łodzie oraz kajaki. Gwarantem dobrego samopoczucia jest również działające w naszym obiekcie SPA, gdzie jak ryby w wodzie poczują się wszyscy zagorzali miłośnicy relaksu.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Pobyt w Mazurskim Raju będzie wspaniałym przeżyciem praktycznie dla każdego. Nasza oferta noclegowa i atrakcje są dopasowane do pojedynczych osób, par, a także rodzin. Zajmujemy się również organizacją wyjazdów pracowniczych, w trakcie których przygotowujemy wielorakie atrakcje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here