PODZIEL SIĘ

Rynek zasypuje nas informacjami o kursach angielskiego. Wszystkie piszą o sobie w samych superlatywach. Przebijają się w coraz niższych cenach i wykupują, coraz to bardziej kolorowe i przytłaczające reklamy. Zatem tak naprawdę, na co powinniśmy zwrócić uwagę, przy wyborze odpowiedniego produktu dla nas? 

Po pierwsze zrób listę

Czasami najbanalniejsze pomysły okazują się być najlepszą drogą do realizacji swoich celów. Na początek weź kartkę i ołówek. Zastanów się na czym najbardziej Ci zależy. Czy proponowane kursy angielskiego, które bierzesz pod uwagę muszą odbywać się zdalnie, czy też mogą być stacjonarne? Chcesz mieć lekcje prywatne, czy może w grupie? Jaki poziom języka reprezentujesz? Chcesz nauczyć się płynnie mówić, a masz już podstawy? Może angielski to Twoja „pięta achillesowa” i potrzebujesz intensywnego kursu skupionego na Twojej osobie i Twoich problemach? Jeżeli tak, to koniecznie musisz wybrać nauczyciela z wieloletnim doświadczeniem! Warto też określić fundusze jakimi się dysponuje. Dzięki temu można podzielić naukę języka na część, którą sami możemy przyswoić w domu i tą dla której niezbędna jest nauka ze specjalistą.

Po drugie próbna rozmowa i dobór odpowiedniego native speakers

Kiedy już wypełnisz listę szukaj ofert najbardziej zbliżonych do Twoich wymagań. Nie bój się zapisać na lekcję próbną. Najsolidniejsze kursy angielskiego, proponują taką formę reklamy bo wiedzą, że najważniejszy w nauce języka jest kontakt z rozmówcą. Nie bój się prosić o zmianę prowadzącego. Często okazać się może, że nie nadajecie na tych samych falach, dopiero po paru godzinach zajęć. Wtedy nie ma co panikować. Pieniądze nie poszły w błoto. Szkoły oferujące kursy angielskiego mają wielu nauczycieli i z chęcią dopomogą uczestnikom szkoleń dobrać odpowiedniego.

Zatem tylko pewność swoich potrzeb i obranych celów, daje nam niezawodność wyboru odpowiedniego dla nas kursu języka angielskiego. Chwila poświęcona na dokładną analizę, może okazać się kluczowa dla naszego rozwoju i przyjemności z rozwoju własnej osobowości. Dlatego nie zaniedbujmy tak ważnych przygotowań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here