PODZIEL SIĘ

Konopia indyjska kojarzy się większości osób z miękkimi narkotykami, które są w Polsce nielegalne. Jednak ta wartościowa roślina posiada szereg właściwości nie związanych w ogóle z paleniem jej, a raczej z korzystaniem z ekstraktów z niej, w formie kosmetyków. Obecnie w coraz większej ilości drogerii możemy zaopatrzyć się w krem z konopi. Kobiety, które użyły go do tej pory zachwalają cudowne właściwości rośliny na ich cerę.

Otóż bez względu na to, jaki typ cery posiadamy, krem ten działa kojąco i regenerująco na naszą skórę, niwelując podrażnienia, krosty i zaczerwienienia. Ze względu na swój naturalny skład może on być stosowany również przez osoby cierpiące na alergie oraz te posiadające skórę atopową. Nic zatem dziwnego, że popyt na takie kremy rośnie z roku na rok. W sklepach ekologicznych i zielarskich dostępne są również inne kosmetyki konopne, niemalże każdego rodzaju. Szampon, skomponowany na bazie rośliny, zapewni naszym włosom lśniący i zdrowy wygląd. Balsam do ciała idealnie wygładzi i wzmocni skórę, krem do rąk natomiast jest najlepszy dla wysuszonych rąk. Co zrobić jednak, jeśli w naszym mieście nie ma żadnego sklepu, w którym dostępne są kosmetyki konopne?

Na szczęście w dzisiejszych czasach nie stanowi to problemu, bowiem wszystko zakupimy w internecie. Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki aby znaleźć sklepy zielarskie online, w których ofercie dostępne są kremy z konopi. Najprawdopodobniej będą one znacznie tańsze niż w drogerii stacjonarnej, jednak należy pamiętać o doliczeniu kosztu przesyłki, gdyż ją przeważnie opłaca kupujący.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here