PODZIEL SIĘ

Wśród firm oferujących wynajem samochodów, można znaleźć różnorodne oferty. Niektóre z firm oferują wyłącznie krótkoterminowy wynajem, inne z kolei decydują się również na wynajem długoterminowy i średnioterminowy. Ten ostatni cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem i ni Ema w tym niczego dziwnego – wynajem samochodów kraków to opcja, która jest korzystna naprawdę dla wielu!
Czym jest wynajem średnioterminowy?
Jak można się domyślać, wynajem średnioterminowy jest czymś pomiędzy wynajmem krótkoterminowym, a długoterminowym. Najczęściej wypożyczenie samochodu obejmuje okres od jednego miesiąca do dwóch lat. Najczęściej z tej opcji korzystają firmy, które nie chcą inwestować w zakup samochodów firmowych. Zdarza się jednak, że z tej możliwości korzystają również klienci indywidualni, którzy z jakichś przyczyn potrzebują samochodu na okres dłuższy niż jeden miesiąc, a nie dysponują swoim autem – wynajem samochodów Kraków jest zatem dla nich doskonałym rozwiązaniem!
W ofercie wynajmu średnioterminowego do wybory klienci mają samochody różnych klas. Samochody z segmenty A, B oraz z segmentu C i D. Ceny za wypożyczenie samochodu za miesiąc wahają się w zależności od okresu wypożyczenia oraz od klasy samochodu. Najniższa kwota wynajmu samochodu na miesiąc może wynosić już nieco ponad 1000 złotych, natomiast samochody z klasy D to już koszt powyżej 3 tysięcy złotych miesięcznie. Oczywiście stawki można negocjować – nie zawsze, ale jest to możliwe.
Kiedy warto korzystać z tej możliwości? Korzystanie z oferty: wynajem samochodów kraków to idealna propozycja dla tych firm, które nie chcą kupować samochodów do firmy, ponieważ pracują sezonowo, zatrudniają pracowników na okres próbny, nie mają możliwości zakupu samochodu lub po prostu z jakichś przyczyn wynajem samochodu jest dla nich bardziej opłacalny. Często firmy korzystają również z oferty wynajem samochodów kraków kiedy czekają na dostawę nowych samochodów do swojej firmy. Sprawdź te możliwości, bo może Ci się to opłacać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here