PODZIEL SIĘ

Ukraina, to kraj w którym każdy może znaleźć interesujący dla siebie cel do zwiedzenia. Od południa otoczona jest Morzem Czarnym o 2782 metrowej linii brzegowej. Niewątpliwymi atrakcjami naszego południowo-wschodniego sąsiada są także jeziora, rzeki (najdłuższy Dniepr – 2280 km), oraz tereny wyżynne i górskie (najwyższe wzniesienie Howerla 2061 m).

Południowa część kraju charakteryzuje się łagodną zimą i gorącym latem. Duży wpływ na elementy kształtujące klimat tych rejonów ma Morze Czarne. Z drugiej strony północ, cechująca się większymi aplitudami temperatur, bardziej suchym klimatem oraz srogimi zimami. Szczególny klimat wyróżnia Półwysep Krymski -klimat subtropikalny, śródziemnomorski.

Ukraina to niewątpliwie kierunek chętnie obierany ze względu na niskie koszty oraz zwykle mało zatłoczone miejsca popularne wśród turystów. Coraz częściej decydujemy się na wycieczki, które posiadają w swym programie zwiedzanie. Z tego powodu wycieczki na Ukrainę z kresy.com, szczególnie do Lwowa cieszą się rosnącą popularnością.

Lwów jest miejscem w którym odnajdziemy wiele informacji na temat historii naszego kraju, bywa że takiej o której do tej pory nie wiedzieliśmy zbyt wiele. To miasto słynie z wielu zabytków architektonicznych, takich jak cerkwie, zabudowa rynku starego miasta oraz cmentarz Łyczakowski, który jest jedną z najstarszych nekropolii istniejących w Europie.

Biorąc pod uwagę niewątpliwe walory tego zabytkowego miasta, warto wybrać taką ofertę która pozwoli dokładnie je zwiedzić.

Takie wyjazdy oferowane są przez wiele biur podroży, według polskich organizacji turystycznych największą popularnością cieszą się te, które dokładnie planują każdy dzień spędzony przez turystę. Aspekt ekonomiczny umożliwia wybór Ukrainy jako celu spędzenia urlopu przez większość turystów. Aby znaleźć ciekawą wycieczkę, dostosowaną do naszych wymagań wystarczy przeszukać strony internetowe biur podróży. Warto przeczytać opinie osób, którzy wcześniej zdecydowali się na podobny wyjazd. Możemy dzięki temu uniknąć wielu rozczarowań.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGrecka wyspa marzeń
Następny artykułMaseczka na wągry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here