PODZIEL SIĘ

Alkomaty to bardzo przydatne urządzenia, które badają poziom stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenia tego typu mają bardzo wszechstronne zastosowanie. Wykorzystują je służby mundurowe do kontroli stanu trzeźwości kierowców na drogach, prywatni przedsiębiorcy, chcący przekonać się czy ich pracownicy nie są pod wpływem alkoholu w miejscu pracy oraz prywatni użytkownicy. Producenci oferują wiele modeli alkomatów o różnej skuteczności i funkcjonalności, ale na pozycję lidera wysuwają się testery alkoholu AlcoFind, pochodzące od renomowanego, koreańskiego producenta Da-Tech.

Alkomat AlcoFind – jakie ma zalety

Urządzenia koreańskiej marki są najlepszymi na rynku, ponieważ cechują się najwyższą jakością wykonania. Zostały wykonane w oparciu o najnowocześniejsze technologie, dzięki którym działają szybko, niezawodnie i dają bardzo dokładne wyniki pomiarowe. Wszystkie analizatory wydechu są zgodne z normą ISO 9001:2015, co oznacza, że jakość wyrobów jest na najwyższym poziomie. AlcoFind zostały wyposażone w sensory elektrochemiczne, które są najważniejszym elementem tego rodzaju urządzeń. Sensory są bardzo czułe i reagują wyłącznie na molekuły alkoholu, co pozwala na wykonanie rzetelnego, wiarygodnego i precyzyjnego pomiaru.

Alkomat AlcoFind – co jeszcze musisz o nim wiedzieć

Oprócz sensora elektrochemicznego, nowoczesne alkomaty AlcoFind wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, dzięki czemu są bardzo wygodne w użytkowaniu. W zależności od modelu mogą być wyposażone w pamięć pomiarów z datą i godziną, licznik pomiarów oraz licznik przypominający o kalibracji, informacje dźwiękowe o początku i końcu pomiaru, rozładowaniu baterii i uszkodzeniu sensora, automatyczne wyłączanie zasilania już po 30 sekundach bezczynności. Należy nadmienić, że na rynku dostępne są także alkomaty z czujnikiem półprzewodnikowym, które są co prawda tańszymi modelami, ale nie są tak dokładne jak Alcofind, co może prowadzić do zafałszowania wyników.

Jakie są popularne modele alkomatów AlcoFind

Duży wybór urządzeń znajdziesz w sklepie Alcofind.eu, który oferuje profesjonalne, najwyższej jakości alkomaty. Pośród wielu modeli znajduje się AlcoFind Polaris, przeznaczony dla służb mundurowych, instytucji, zakładów pracy oraz wymagających, odpowiedzialnych kierowców, a także AlcoFind Expert do zastosowań indywidualnych czy alkomat Premium z platynowym sensorem elektrochemicznym klasy Premium. To tylko niewielki wycinek propozycji dlatego warto z oferty sklepu skorzystać. Tym bardziej, że to urządzenia o nowoczesnej i kompaktowej konstrukcji, które są atrakcyjne cenowo i działają szybko i niezawodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here