PODZIEL SIĘ

FLOTEX POLSKA wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów nieustannie wprowadza nowe udogodnienia i funkcjonalności, znacznie ułatwiające tankowanie samochodów służbowych firmy oraz rozliczanie płatności za zakupy dokonywane na stacjach paliwowych. Oto ostatnie nowości wprowadzone z myślą o użytkownikach kart paliwowych FLOTEX POLSKA.

Usługa mFLOTA


Na stacjach ORLEN oraz Bliska w całej Polsce nasi Klienci mogą skracać czas spędzany na tankowaniu paliwa dzięki aktywowaniu usługi mFLOTA. Pozwala ona na płacenie za paliwo bezpośrednio przy dystrybutorze, poprzez zeskanowanie znajdującego się na nim kodu QR za pomocą telefonu. Usługę mFLOTA można aktywować w Panelu Klienta FLOTEX POLSKA, generując odpowiedni załącznik do umowy. Należy go wypełnić oraz wysłać elektronicznie lub w wersji papierowej drogą pocztową. Następnie wystarczy uzupełnić wykaz w Panelu Klienta, przypisując do kart odpowiednie numery telefonów i pobrać aplikację mFLOTA ze sklepu AppleStore lub GooglePlay.

Aplikacja mobiParking


Parując karty paliwowe Orlen typu S (wystawiane na numer rejestracyjny samochodu) z aplikacją mobiParking, Klienci FLOTEX POLSKA mogą dużo łatwiej dokonywać płatności za parkowanie w ponad 170 polskich miastach. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie trzeba więcej poszukiwać parkometru w pobliżu miejsca parkowania, ponieważ wszystkie opłaty można uregulować za pomocą telefonu komórkowego. Usługa mobiParking jest rozliczana razem z wydatkami paliwowymi, co jeszcze bardziej upraszcza wszelkie procedury związane z księgowaniem i rozliczaniem firmowych finansów. Opłata za usługę wynosi 5 zł netto za każdy numer samochodu służbowego, który znajduje się w systemie w danym miesiącu. Aktualna mapa parkingów na których można w ten sposób dokonywać płatności jest dostępna na stronie Skycash. Usługę można aktywować a generując specjalny załącznik do umowy w Panelu Klienta FLOTEX POLSKA.

Indywidualne kody PIN do kart BP


Będąc posiadaczem karty paliwowej BP od FLOTEX POLSKA, masz możliwość zmiany swojego kodu PIN w dowolnym momencie. Usługa jest bezpłatna oraz dokonywana elektronicznie w Panelu Klienta po wejściu w zakładkę „Karty”. Zamów już dziś kartę paliwową dla swojej firmy: https://www.flotex.pl/karty-paliwowe/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here