PODZIEL SIĘ

Wybierając butelkę termiczną można stawiać na te zwykłe jak i na te bardzo modne, estetyczne i stylowe. Jeśli zamierzamy pokazywać się na mieście z taką butelką to na pewno im lepiej będzie wyglądała tym bardziej będziemy zadowoleni. Oczywiście musi również pełnić funkcję, do jakiej jest przeznaczona. To oznacza, że ma trzymać ciepło wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Dla osób, które mają szczególne wymagania butelka Closca jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Butelka prezentuje się bardzo dobrze. Jest dostępna w dwóch pojemnościach 450 oraz 600ml. To oznacza, że każdy będzie mógł dopasować jej wielkość do swoich wszystkich wymagań.

Parametry butelki termicznej

Osoby, które mają szczególne wymagania odnośnie kolorów będą zadowolone, bo ten model dostępny jest aż w sześciu kolorach. Znajdzie się coś dla kobiet i dla mężczyzn. Butelka jest zakręcana na korek, co daje jej sto procent szczelności. Producent wykonał butelką ze stali nierdzewnej 18/8. Nie znajdziemy tutaj ftalanów, BPA czy toksyny. Jest bezpieczna dla zdrowia, co ma bardzo duże znaczenie. Będziemy z niej pić, dlatego dobrze, że producent zadbał o jej najwyższą jakość. Jeśli chodzi o trzymanie temperatury to jest tutaj bardzo dobrze. Zimno utrzymuje się przez 24h, a ciepło przez 12h.  Całość została wykonana zgodnie ze standardami bezpieczeństwa, jakie obowiązują na każdym lotnisku. 

Komfortowa i praktyczna butelka 

Producent zadbał również o to, aby butelka była praktyczna i wygodna w noszeniu. Dzięki silikonowej opasce z zapięciem można mieć cały czas wolne ręce. Butelkę w łatwy sposób można będzie przymocować do plecaka, walizki czy roweru. Do butelki otrzymujemy również aplikacje. To pozwala nam na znalezienie najbliższego źródła wody pitnej. Jest to taka butelka, którą warto wybrać. Jej przystępna cena i niepowtarzalny design to coś, co nam się bardzo spodoba.  Mając taką butelkę jesteśmy zawsze bardzo dobrze przygotowani. Latem mamy zimne napoje, a zimą można mieć gorące. Nic nas nie będzie w stanie zaskoczyć. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here