PODZIEL SIĘ

Powodów do przygotowania imprezy w plenerze może być wiele. Na łonie natury można przygotować pikniki, imprezy firmowe, imprezy tematyczne i integracyjne, bankiety, uroczystości rodzinne, eleganckie obiady, festyny, zloty czy koncerty. Zabawa w plenerze daje wiele możliwości.

Na wstępie trzeba podkreślić, że Nie każde wydarzenie będzie miało sens w plenerze. Jeśli na przykład planujesz konferencję technologiczną lub inżynierską, zdecydowanie lepiej będzie zarezerwować ją w centrum kongresowe. Zanim zdecydujesz się zorganizować wydarzenie na zewnątrz, zastanów się nad podstawową funkcją i głównymi celami wydarzenia. Warto też zastanowić się nad lokalizacją takiego wydarzenia. Czy warto organizować imprezy plenerowe na Śląsku?

Główne zalety imprez na łonie natury:

  • luźna atmosfera
  • możliwość zgromadzenia dowolnej liczby osób, ponieważ nie trzeba myśleć o tym, jak pomieścić wszystkich gości
  • możliwość aktywnej rozrywki, zabawy dla dzieci czy nawet pokazów sztucznych ogni.

Urodzinowy, imieninowy lub rodzinny piknik w plenerze

Co może być lepszego niż piknik z okazji urodzin? Tylko na łonie natury możemy odpocząć od kamiennej dżungli, zrelaksować ciało i duszę, zapominając o wszystkich trudach, problemach i troskach. Weź głęboki wdech świeżego powietrza i poczuj się znowu jak dziecko. Nie tylko ci, którzy urodzili się w ciepłym sezonie, mogą sobie pozwolić na zorganizowanie urodzin na łonie natury. Zimą i jesienią impreza może odbyć się przy ognisku lub grillu. Aby organizacja impresy w plenerze była ułatwiona, warto skorzystać z oferty cateringu, grilla czy ogniska.

Imprezy firmowe na świeżym powietrzu

W przypadku imprez firmowych szczególną rolę odgrywa możliwość wyjazdu poza biuro i miasto.  Aby podnieść ducha zespołu i zjednoczyć zespół, zwiększyć motywację, ważna jest zmiana środowiska pracy na nieformalne. Imprezy firmowe często odbywają się według klasycznego schematu: bankiet w restauracji z dyskoteką, prezenterem i konkursami. Coraz częściej pracodawcy i menedżerowie wolą wybierać bardziej kreatywne i produktywne imprezy plenerowe na Śląsku, które łączą edukację, trening psychologiczny i różne gry zespołowe. 

Uroczystość weselna w plenerze

Jednym z największych świąt rodzinnych jest złożenie przysięgi małżeńskiej.  Dla większości z nas tradycją i zwyczajem jest ślub i świętowanie wesela w restauracji.  Nie każdy musi być schematyczny i z powodzeniem można zorganizować weselny obiad w formie imprezy w plenerze.

Na każdym wydarzeniu zarówno biznesowym, jak i rozrywkowym, catering dla uczestników wydarzenia oraz zaproszonych gości musi być zorganizowany na najwyższym poziomie. W tym celu, w zależności od rodzaju imprezy w plenerze, niezbędne jest zorganizowanie obiadów, kolacji, bankietów, przerw na kawę dobranych odpowiednio do rodzaju spotkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here