PODZIEL SIĘ

To, że warto zainstalować na swoim Androidzie oprogramowanie przeciwwirusowe, nie ulega żadnej wątpliwości. Ilość sprawdzanych informacji i stron zawsze niesie ze sobą ryzyko w postaci wirusów. Zdarza się, ze ktoś chce ukraść nasze dane (których na Androidzie nie brakuje) bądź szpieguje nasze wiadomości, połączenia i lokalizację. Brzmi przerażająco, ale można się przed tym skutecznie bronić. Wystarczy sięgnąć po Internet Security For Android marki Kaspersky.

Antywirus Kaspersky – dlaczego warto?

Antywirus na Androida Kaspersky to gwarancja zaawansowanej ochrony telefonu i tabletu. Na co można liczyć? Po pierwsze, program
blokuje wszelkie podejrzane aplikacje, strony internetowe i pliki. Dzięki niemu, można także kontrolować dostęp do określonych aplikacji. Antywirus nie pozwala, by oprogramowanie spyware monitorowało połączenia, wiadomości i lokalizację. Co więcej, wykorzystuje on także uczenie maszynowe do ochrony przed nowymi zagrożeniami. Dodatkowo, program zawiera specjalne narzędzie Anti-Theft, które chroni urządzenie i zawarte w nim dane w przypadku zgubienia czy kradzieży.

Antywirus Kaspersky – przekonaj się sam!

Antywirus mobilny od firmy Kaspersky to program nie tylko skuteczny, ale też prosty i intuicyjny w obsłudze. Mimo, że pracuje cały czas, działa niejako w tle, nie powodując zakłóceń i nie przeszkadza w innych aktywnościach, jak np. dzwonienie, pisanie wiadomości czy przeglądanie stron internetowych. To bardzo funkcjonalne i w 100 procentach godne zaufania narzędzie, które kosztuje tylko 19,90 zł za rok użytkowania. Jeśli ktoś jednak wciąż pozostaje sceptyczny, może skorzystać z darmowej wersji próbnej i sam się przekonać o skuteczności działania antywirusa. Okazuje się, że potrzeba naprawdę niewiele, by dobrze chronić swoje dane i telefon. Nie ma co się zastanawiać – chodzi przecież o bezpieczeństwo, a Kaspersky jest liderem jeśli chodzi o produkcję oprogramowania skutecznie chroniącego w sieci – kup już dziś na: https://www.kaspersky.pl/android-security

Wybierając antywirusa na system Android, warto zaufać firmie Kaspersky. Ich oprogramowanie jest skuteczne i dostosowane do aktualnych zagrożeń płynących z sieci. Program jest łatwy w obsłudze i pozwala na swobodne korzystanie z Internetu. Daje także pewność, że nasze dane są odpowiednio zabezpieczone przed kradzieżą i wykorzystaniem. A wszystko to w cenie jednej kawy, którą można wypić na mieście. Dobrze jest zainwestować tę niewielką sumę, by czuć się swobodnie w wirtualnej rzeczywistości, do której podpięte są nasze urządzenia, takie jak telefon czy tablet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here