PODZIEL SIĘ

Tatuaż stanowi piękną ozdobę ciała, pod warunkiem, że jest dobrze przemyślany. Trzeba pamiętać, że wybrany wzór trudno usunąć, jest to zabieg dość kosztowny i bolesny, więc warto przed wizytą u tatuażysty zastanowić się, czy ten właśnie motyw ma być wykonany i czy za kilkanaście lat będzie nadal odzwierciedlał to, co chcemy mieć na ciele.

Bogactwo wzorów do tatuowania

Dobry salon tatuażu potrafi wykonać nie tylko to, co proponuje w swoim portfolio. Można przedstawić swój pomysł, a profesjonalny tatuażysta w Krakowie z pewnością nie tylko przeniesie go na skórę, ale również doradzi i dokona poprawek na wymyślonym wzorze. Najchętniej wykorzystywane motywy to:

  • Kompozycje kwiatowe
  • Zwierzęta
  • Imiona bliskich
  • Wzory etniczne
  • Symbole

Oprócz wyboru wzoru, bardzo ważne jest miejsce, na którym tatuaż powstanie. Niektórzy entuzjaści zdobienia ciała w ten sposób decydują się na wykonanie go w miejscu, które jest najbardziej wyeksponowane, inni umieszczają go w nieco intymniejszych miejscach, przeznaczonych dla wtajemniczonych osób.

Tatuaż czarny czy kolorowy

Ostatnimi czasy coraz większą popularnością cieszą się tatuaże kolorowe lub 3D, zastępując te tradycyjne, wykonane wyłącznie czarnym tuszem. W tym wypadku najlepiej zasięgnąć opinii wśród klientów i postawić na sprawdzone studio tatuażu, gdyż użycie złej jakości tuszu może powodować stopniowe wyblaknięcie wzoru. Dobry tatuażysta w Krakowie podpowie, które kolory są trwalsze i utrzymają się na ciele oraz doradzi, jak pielęgnować tatuaż, aby jak najdłużej cieszył swym urokiem. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here