PODZIEL SIĘ

System zarządzania Versum to zaawansowane narzędzie, służące do zarządzania różnymi aspektami prowadzenia salonu – od pracowników, aż po optymalizację zużycia materiałów.

Zaawansowany stopień automatyzacji

System Versum oferuje bardzo wysoki stopień automatyzacji wszystkich procesów, począwszy od rezerwacji online, aż po zarządzanie pracownikami. Dzięki automatyzacji, użytkownik platformy nie musi pamiętać o różnych niezbędnych czynnościach (np. powiadamianiu stałych Klientów o nowych ofertach). System zrobi to za niego, biorąc oczywiście pod uwagę parametry, zdefiniowane przez administratora.

Pomoc techniczna

Na stronie platformy, można znaleźć szereg przydatnych informacji dotyczących zarówno instalacji platformy, jak też korzystania z niej. Instrukcja dostępna jest w przejrzystej formie. Obejmuje ona wszystkie aspekty pracy systemu Versum, od tych najprostszych, takich jak rezerwacje online, po bardziej zaawansowane, takie jak przypisywanie uprawnień poszczególnym użytkownikom i ustalanie programów premiowych.

Samouczek

Chcesz posiadać swój własny salon kosmetyczny, ale nie wiesz od czego zacząć? Bez obaw – specjaliści współpracujący z platformą Versum doradzą Ci, jak – krok po kroku – przejść przez kolejne etapy budowy najpierw firmy, a potem marki. Wspomniane porady są dostępne na stronie platformy, w postaci specjalnych, dedykowanych samouczków. Każdy z nich podzielony jest na lekcje, co pozwala jeszcze lepiej dotrzeć do poszukiwanych przez siebie informacji.

Blog

Na stronie systemu Versum można znaleźć ciekawe informacje dotyczące pracy w oparciu o system Versum. Poszczególne porady mają bardzo ciekawą i przejrzystą formę. Co więcej – są one dostosowane do aktualnych wydarzeń. Bez wątpienia należy je potraktować jako bardzo bogate kompendium wiedzy na ten temat. Całość ma formę przystępnego bloga o charakterze poradnikowym.

Versum

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here