PODZIEL SIĘ

Jeśli zastanawiasz się, jak bardziej zapaść w pamięć swoim klientom, poza stworzeniem (lub zleceniem) oryginalnego projektu identyfikacji wizerunkowej firmy i stworzeniem wizytówek, powinieneś zainwestować w krówki reklamowe.

Warto wiedzieć, że krówki z nadrukiem mogą być słodkim prezentem dla klienta, dawanym na przykład razem z drobiazgiem świąteczno-noworocznym. Krówki z logo firmy idealnie sprawdzą się także jako ozdoba. Te uwielbiane przez wszystkich smakołyki możesz postawić w przeszklonym akwarium w recepcji firmy lub w sali konferencyjnej. W ten sposób na pewno ocieplisz wizerunek swojej firmy. Krówki reklamowe są również idealnym gadżetem reklamowym. Jeśli masz umowę na przykład z pobliskim biurem, przychodnią lub szkołą, że możesz reklamować się w ich lokalu to krówki z twoim nadrukiem będą idealnym narzędziem do zaprezentowania swojej działalności. W końcu rzadko kiedy ktoś z własnej woli sięga po zwykłą, nudną ulotkę, a nawet jeśli trafi w jego ręce, to istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo, że zapozna się z jej treścią. W przeciwieństwie do smakołyku w postaci krówek, których większość osób sobie nie odmówi. Częstująca się krówką osoba z pewnością zwróci uwagę również na nadruk na jej papierku. Im ciekawszy i przyciągający wzrok wzór czy logo, tym lepiej. Może właśnie w ten sposób zdobędziesz nowych partnerów biznesowych albo przyszłych, wieloletnich klientów twojego biznesu?

Tak, to wszystko może zacząć się od niepozornej krówki z nadrukiem. Przestań się więc zastanawiać nad tym, jak jeszcze możesz zareklamować swoją firmę. Zacznij działać i zamów cukierki reklamowe ze swoim logo, które są naprawdę świetnym pomysłem na autopromocję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here