PODZIEL SIĘ

Czyszczenie powierzchni twardych wymaga sporego wysiłku. Wielogodzinne odkurzanie, następnie mopowanie podłogi w większych mieszkaniach może być bardzo wyczerpujące. Na rynku jednak co chwilę pojawiają się nowe, rewolucyjne rozwiązania, których zadaniem jest pomoc podczas organizacji rutynowego sprzątania. Jednym z takich produktów jest bioniczny mop marki Hizero, który ma łączyć w sobie wszystkie funkcje czyszczenia. Jak działa taki sprzęt?

Zasada działania nowoczesnego mopa


Hizero Bionic Mop jest pierwszym na świecie narzędziem łączącym podczas swojej pracy cztery funkcje sprzątania. Produkt zapewnia jednoczesne zamiatanie powierzchni, mycie na mokro, jej osuszanie a także samooczyszczenie po przeprowadzeniu sprzątania. Sprzęt przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju powierzchni twardych takich jak parkiet, panele czy płytki ceramiczne. Ze względu na funkcję osuszania, produkt może skutecznie wyczyścić również podłogę przygotowaną z delikatnych gatunków drewna. Specjalny system pracy urządzenia pozwala usunąć zarówno stałe elementy zabrudzeń, jak i ślady po sokach, sosach oraz innych cieczach.

Ergonomia i komfort przede wszystkim


Ze względu na dopasowany do powierzchni podłogi wygląd urządzenia oraz jego poręczność, mop Hizero stanowi doskonałe wsparcie podczas konserwacji powierzchni. Użycie sprzętu nie wymaga zakupu dodatkowych detergentów, system działa wyłącznie na bazie czystej wody. Połączenie wszystkich funkcji niezbędnych podczas czyszczenia powierzchni może znacznie obniżyć koszty oraz ilość energii potrzebna do przeprowadzenia sprzątania mieszkania. Nowoczesny mop jest dodatkowo zaopatrzony w wydajną baterię pozwalającą na prace sprzątające do 80 minut bez konieczności ładowania.

Mop sprzątający jest prostym, ergonomicznym urządzeniem, dzięki któremu bardzo łatwo zadbać o czystość w mieszkaniu. Ma szereg unikalnych zalet, które pozwalają wyróżnić go spośród innych maszyn sprzątających. Stosując bioniczny mop zyskamy:

  • czystą i lśniącą powierzchnię bez żadnych śladów nawet najcięższych zabrudzeń,
  • komfortowe i wydajne wsparcie do przeprowadzania prac porządkowych,
  • możliwość ekologicznego sprzątania bez stosowania dodatkowych środków chemicznych,
  • dużą wydajność sprzętu oraz wieloletni czas jego użytkowania,
  • wygodne i proste w obsłudze narzędzie, którym można wyczyścić zabrudzenia znajdujące się w każdym zakamarku mieszkania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here