PODZIEL SIĘ

Zależy Ci, żeby całkowicie usunąć dane z pamięci Twojego komputera? A może wykonujesz takie czynności rutynowo i chciałbyś usprawnić Twoją pracę? Do tego celu doskonale nadaje się Active KillDisk 14, niezawodny program, o którym dowiesz się więcej z dzisiejszego artykułu.

Do czego służy Active KillDisk 14

Jest to rozbudowana aplikacja, dzięki której można permanentnie zniszczyć wszelkie dane zapisane na dyskach twardych lub pamięciach USB. Oprogramowanie to wykorzystuje metodę niszczenia plików poprzez jednorazową zmianę wartości każdego sektora na zero, a informacje usuwane są bezpowrotnie i w całości. Po skasowaniu nie ma możliwości odzyskania plików i folderów.

Aplikacja ta zapewnia najwyższe bezpieczeństwo. Active KillDisk 14 wspiera aż 24 standardy bezpieczeństwa z wielu krajów, takie jak, np. Bruce Schneiers algorithm, Canadian OPS-II, DoD 5220.22 M, Gutmanns algorithm, German VSITR, US Army AR380-19, US Air Force 5020, HMG IS5 Enhanced. Oprogramowanie obsługuje także: one-pass zeros method, one-pass random characters method lub user defined method.

Program można uruchomić w trybie DOS z urządzenia USB, CD lub DVD. Dostęp do danych uzyskiwany jest na poziomie fizycznym przez BIOS. Odbywa się to z pominięciem logicznej struktury dysku. Dzięki temu nie ma znaczenia, jaki system operacyjny zainstalowany jest na danym komputerze.

Co jeszcze potrafi Active KillDisk 14

Program ten wykrywa wszystkie partycje, dyski i dyskietki w komputerze. Umożliwia ich czyszczenie, a także odzyskiwanie nieużywanej przestrzeni dyskowej. Oprogramowanie to obsługuje dyski IDE, SATA oraz SCSII, a także partycje większe niż 128 GB.

Gdzie kupić Active KillDisk 14

Oprogramowanie to dostępne jest w wersji angielskiej, na trzech rodzajach licencji: Professional, Suite oraz Ultimate. Raz nabyta licencja, jest wieczysta, a Ty masz zapewnione 12 miesięcy bezpłatnych aktualizacji. W wersji Professional otrzymasz w pakiecie: instalator i deinstalator systemu Windows, pliki wykonywalne, dysk rozruchowy oparty na systemie Windows, a także bootowalny kreator dysków CD, DVD, ISO oraz USB. W zestawie znajduje się także dokumentacja PDF oraz licencja.

Gdzie zatem nabyć Active KillDisk 14? W tym celu najlepiej odwiedź stronę https://www.vebo.pl/active-killdisk. Znajdziesz tam wiele przydatnych informacji. Za pośrednictwem sklepu możesz bezpiecznie i bez ryzyka dokonać zakupu w atrakcyjnej cenie.

Nie czekaj, odwiedź sklep vebo.pl i już od dzisiaj bezpiecznie usuwaj dane z Active KillDisk 14!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here